RSS poskytovatelů - HostingWorld.cz

 

RSS poskytovatelů

Stable.cz: Správný e-mailing = správná databáze kontaktů

4.3.2019

Při rozesílce hromadné pošty je důležité dbát na aktuálnost kontaktů, kterým takovou poštu adresujete. Náš systém Klerk Vám se správnou údržbou e-mailových kontaktů může pomoci. Jak? Více se můžete dočíst v naší nápovědě.

https://www.stable.cz/napoveda/e-mailing/39-sprava-kontaktu/487-chybove-kontakty-a-prace-s-nimi/

 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Únor 2019

4.3.2019
S novým měsícem přichází i další nové práce od našich grafiků. Za měsíc  únor jsme si pro Vás přichystali devět ukázek našich webů, které jsme realizovali. Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru, jsou k nahlédnutí zde.
 

Savana: Restart serveru Rack005Worker11

1.3.2019
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker11. Restart byl proveden dnes 1.3. v 10:10. Výpadek trval přibližně 10 minut. Za způsobené potíže se omlouváme.
 

Stable.cz: Správný e-mailing - odesílatel

26.2.2019

Odesílatel hromadné pošty je důležitou součástí pro úspěšnou e-mailovou kampaň. Rozesílat newslettery ze schránky na vlastní doméně je samozřejmost. Proč je rozesílka z freemailu špatná a jaké může mít negativní následky? O tom se dočtete v našem článku 

https://www.stable.cz/napoveda/e-mailing/7-casto-kladene-dotazy/489-proc-nelze-rozesilat-hromadnou-postu-z-freemailu/

 

Savana: Restart serveru Rack005Worker13

25.2.2019
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker13. Restart byl proveden dnes 25.2. v 08:35. Výpadek trval přibližně 10 minut . Za způsobené potíže se omlouváme.
 

Stable.cz: Zlepšení e-mailových služeb - automatické DKIM

22.2.2019

Klademe si za cíl zlepšování námi poskytovaných e-mailových služeb. Poštovní služba Gmail (poskytovatel Google) v posledních dnech zpřísnila nároky na validaci e-mailové komunikace zaslané do schránek svých uživatelů.

Aktuálně poštovní servery Gmailu odmítají zprávy odeslané z domén, které nesplňují základní bezpečnostní prvky pro e-mailovou komunikaci - nemají nastavené záznamy SPF a DKIM. Proto jsme přidali k doménám našich uživatelů validní DKIM záznam do DNS. Servery tak aktuálně podepisují pomocí DKIM jejich e-maily odeslané z našich poštovních serverů a s doručitelností by tedy již neměly být problémy. Pokud naši zákazníci využívají naše poštovní servery, ale mají DNS vedené u jiného poskytovatele, musí si DKIM přidat do DNS ručně. S tím jim ráda pomůže naše zákaznická podpora dostupná na info@stable.cz.

 

Stable.cz: První kroky pro správný e-mailing - Klerk

20.2.2019

Mezi naše služby pro vás patří i hromadná rozesílka Klerk. Klerk je vhodný pro všechny, kteří rozesílají větší množství e-mailů. 

Pokud se rozhodnete používat náš systém pro hromadnou rozesílku pošty Klerk, pak je dobré si hned na začátku ujasnit, jaké věci jsou důležité nastavit a na které nezapomenout. S tím vám může pomoci náš návod.

 https://www.stable.cz/napoveda/e-mailing/41-webove-rozhrani/478-jsem-zde-poprve-prace-s-klerkem/

 

Web4ce: Neplánovaný výpadek služeb storage CLOUD

18.2.2019
Vážení zákazníci, 17:30 Omlouváme se za neplánovaný výpadek sklužeb Storage CLOUD. Na obnovení provozu se aktivně pracuje. Michal Ceé, Helpdesk  
 

Stable.cz: Přeposílání e-mailů na Kvapem.cz s technologií SRS

15.2.2019

Kvapem.cz podporuje technologii SRS, která zvyšuje spolehlivost přeposílaných e-mailů.

Díky SRS je umožněno přeposílání emailů i z domén chráněných SPF, proto dostanete vždy 100% emailů, které Vám byly zaslány a necháváte si je u kvapem přeposílat.

 https://kvapem.cz/

 

Savana: Nedostupnost poštovního klienta Roundcube 14. 2. 2019

12.2.2019
Ve čtvrtek 14.2. bude proveden upgrade poštovního klienta Roundcube na adrese https://roundcube.savana.cz/. S tím souvisí výpadek služby. K upgrade dojde kolem 12:00 a výpadek by neměl přesáhnout 60 minut. Pro přístup k vaší poště bude v době výpadku možné použít přímo webového klienta icewarp na adrese https://icewarp.savana.cz Za případné problémy se omlouváme.
 

Stable.cz: Informace o odstávce

11.2.2019

Vážení zákazníci,

ve středu 13.2.2019 od 0:00 do 2:00 proběhnou servisní práce na infrastruktuře registru.
V uvedené době mohou být v intranetu krátkodobě nedostupné informace související s registrem - stav kreditu, přehled faktur a expirovaných domén registrátora.

Dále může dojít ke krátkodobým výpadkům:

  • některých webových prezentací;
  • EPP, webového / unixového WHOIS a RDAP;
  • zobrazování seznamu registrátorů;
  • zakládání žádostí o authinfo, blokace, odblokace;
  • editoru profilu mojeID, rozhraní pro zakládání mojeID a přihlášení do doménového prohlížeče.
 

Stable.cz: E-mailový rozesílač Klerk - Změny pro zvýšení doručitelnosti

8.2.2019

Vážení zákazníci, pro zvýšení doručitelnosti a důveryhodnosti e-mailů rozeslaných naší službou jsme nuceni upravit nastavení naší služby. Od 15.2.2019 tak bude mnohem komplikovanější rozesílat e-maily bez platného DKIM podpisu, případně z domény bez SPF záznamu. Prosíme vás tedy o kontrolu nastavení vaší domény u naší služby a případně nastavení DNS záznamů. Můžete samozřejmě kontaktovat naši podporu s žádostí o radu.

V prvním fázi se bude jednat pouze o službu webového rozesílače, tedy nikoli SMTP služby. U SMTP služby bude tato úprava následovat a opět ji předem oznámíme.

Důležitým motivem k tomuto kroku je velké zpřísnění pravidel u freemailových služeb jako seznam.cz, gmail.com apod. E-maily rozesílané vámi z těchto domén nelze opatřit DKIM a SPF záznamem. Proto je nevhodné z nich rozesílat jakékoli hromadné e-maily. Správnou cestou je tedy zakoupit vlastní doménu a rozesílat hromadné e-maily z ní. Pokud zvolíte registraci u Stable.cz, můžete využít poloautomatické nastavení DKIM záznamu. To umožňuje naše webová administrace.

Věříme, že toto opatření napomůže vám všem ke zlepšení doručitelnosti a minimalizaci rizika označení e-mailů jako spam.

 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Leden 2019

4.2.2019
Během ledna jsme pro naše klienty připravili další hezké weby, tentokrát je zde dvanáct ukázek. Grafický návrh je tvořen na základě objednávky služby "Vzhled stránek na míru". Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru jsou k nahlédnutí zde.
 

Stable.cz: Vyjádření k výpadku 31.1.2019

2.2.2019

Dobrý den, vážení zákazníci.

Včerejšího dne nás postihl nejdelší výpadek v naší historii. Nechceme se nijak schovávat a rádi bychom vám tedy celou situaci vysvětlili.

Ve 12:36 jsme zaznamenali problém na minoritní části námi provozované infrastruktury. Po první analýze problému jsme zjistili, že neodpovídá jedno z diskových polí. V důsledku toho začalo docházet k timeoutu na všech serverech, které toto diskové pole využívají. Následný výpadek služeb se dotkl cca 24 % našich zákazníků. Tímto výpadkem ale nebyly postiženy e-mailové služby.

Na řešení problému začali okamžitě pracovat všichni naši administrátoři. Diskové pole nebylo, kvůli chybě HW, možné nastartovat. Z toho důvodu bylo rozhodnuto o přesunu na záložní HW, abychom minimalizovali riziko opakování problému. Náročnost migrace byla ještě umocněna několika obtížemi, ale díky nasazení maximálního počtu našich administrátorů se dařilo vše okamžitě řešit.
V 16:35 jsme zprovoznili záložní pole s kompletními daty z pole havarovaného. K žádné ztrátě dat na straně zákazníka nedošlo. Během několika následujících minut pak došlo k nastartování všech postižených serverů.

Vzhledem k povaze problému nebylo možno v počáteční fázi odhadnout délku výpadku. Jakmile jsme, po prvních fázích migrace, odhad času kompletní obnovy získali, informovali jsme o něm na všech dostupných kanálech. Díky usilovné práci se nám podařilo dokončit migraci a obnovu služeb dříve, než tento odhad původně říkal.

Aktuálně řešíme s dodavatelem diskového pole příčinu problému. Součástí řešení bude samozřejmě i návrh, jak podobné situaci předejít nebo úplně minimalizovat následky. Jedná se o opravdu ojedinělý problém.

Během odstávky byla k dispozici naše telefonická podpora. Snažili jsme podávat aktuální informace. Vzhledem k zvýšenému počtu volajících v jeden moment je možné, že se nedalo na první pokus dovolat. Nasazeni byli opravdu všichni naši dostupní zaměstnanci, aby naši administrátoři mohli v té chvíli řešit nápravu situace.
O nastalé situaci jsme informovali online na www.stable.cz, našem facebooku a twitteru, kde jsme také reagovali na zaslané zprávy. Výpadkem byl bohužel postižen i náš interní ticket systém a tak nebylo možno v tu chvíli odpovídat na vaše e-maily. Vzhledem k tomu, že jsme nepřišli o žádná data, byly zprávy doručeny dodatečně a se zpožděním jsme na ně odpověděli. Omlouváme se tedy za případné prodlevy.

Velice nás mrzí, že k této situaci došlo a po důkladné analýze se budeme snažit přenastavit vnitřní procesy tak, abychom snížili riziko opakování incidentu a doby nápravy.

Děkujeme všem z vás, kteří chápali naši situaci a podporovali nás při řešení problému. Naším společným cílem bylo celou situaci co nejdříve napravit.

Za tým Stable.cz jednatelé a majitelé společnosti

Tadeáš Mengler
Tomáš Fiala

 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Prosinec 2018

7.1.2019
S novým měsícem přichází i další nové práce od našich grafiků. Za měsíc  prosinec jsme si pro Vás přichystali devět ukázek našich webů, které jsme realizovali. Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru, jsou k nahlédnutí zde.
 

HostingSolutions: Přidána podpora PHP řady 7.3 | HostingSolutions s.r.o.

2.1.2019
HostingSolutions s.r.o. - Přidána podpora skriptovacího jazyka PHP řady 7.3.
 

Web4ce: PF 2019

1.1.2019
Vážení zákazníci, rád bych Vám poděkoval za spolupráci v roce 2018. Zároveň bych rád popřál nejen do roku 2019, ale i do dalších let,  mnoho úspěchů. Michal Ceé    
 

Savana: Restart serveru Rack005Worker13

31.12.2018
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker13. Restart byl proveden dnes 31.12. v 14:10. Výpadek trval přibližně 10 minut . Za způsobené potíže se omlouváme.
 

Web4ce: Úprava cen CZ domény

30.12.2018
Vážení zákazníci, vzhledem k navýšení cen u centrálního registrtora CZ NIC pro CZ domény jsme byli nuceni tuto úpravu promítnout i do našich cen. Cena navyšujeme o minimální možnou výši, tj. 20 Kč. Děkujeme Vám za ...
 

Savana: Restart serveru Rack005Worker22

27.12.2018
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker22. Restart byl proveden dnes 27.12. v 12:15. Výpadek trval přibližně 15 minut . Za způsobené potíže se omlouváme
 

<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  > >>

 

Počty programů

Webhosting:237
VPS:85
Dedikovaný server:70
Managed server:42
Serverhousing:45

Top10 počtu domén

Poskytovatel Počet domén
WEDOS 225147
Forpsi 141379
Active24 106978
CZECHIA 48236
Český hosting 38425
Web4U 34743
IGNUM 31430
Savana 28558
G-hosting.cz 24228
ONEbit.cz 23270
reklama Vyzkoušejte si ONEbit hosting na 60 dnů ZDARMA

Přihlášení

 
 
Webhosting Hosting90Webhosting Hosting51Webhosting Český hostingWebhosting Web4UWebhosting IGNUM

© HostingWorld.cz 2011 | Provozuje Ing. Michal Kumžák | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

Doporučujeme: svět-krásy.cz, svět-betonu.cz, billboardy.net, starshop, Hezké obrazy