RSS poskytovatelů - HostingWorld.cz

 

RSS poskytovatelů

Stable.cz: Vyjádření k výpadku 31.1.2019

2.2.2019

Dobrý den, vážení zákazníci.

Včerejšího dne nás postihl nejdelší výpadek v naší historii. Nechceme se nijak schovávat a rádi bychom vám tedy celou situaci vysvětlili.

Ve 12:36 jsme zaznamenali problém na minoritní části námi provozované infrastruktury. Po první analýze problému jsme zjistili, že neodpovídá jedno z diskových polí. V důsledku toho začalo docházet k timeoutu na všech serverech, které toto diskové pole využívají. Následný výpadek služeb se dotkl cca 24 % našich zákazníků. Tímto výpadkem ale nebyly postiženy e-mailové služby.

Na řešení problému začali okamžitě pracovat všichni naši administrátoři. Diskové pole nebylo, kvůli chybě HW, možné nastartovat. Z toho důvodu bylo rozhodnuto o přesunu na záložní HW, abychom minimalizovali riziko opakování problému. Náročnost migrace byla ještě umocněna několika obtížemi, ale díky nasazení maximálního počtu našich administrátorů se dařilo vše okamžitě řešit.
V 16:35 jsme zprovoznili záložní pole s kompletními daty z pole havarovaného. K žádné ztrátě dat na straně zákazníka nedošlo. Během několika následujících minut pak došlo k nastartování všech postižených serverů.

Vzhledem k povaze problému nebylo možno v počáteční fázi odhadnout délku výpadku. Jakmile jsme, po prvních fázích migrace, odhad času kompletní obnovy získali, informovali jsme o něm na všech dostupných kanálech. Díky usilovné práci se nám podařilo dokončit migraci a obnovu služeb dříve, než tento odhad původně říkal.

Aktuálně řešíme s dodavatelem diskového pole příčinu problému. Součástí řešení bude samozřejmě i návrh, jak podobné situaci předejít nebo úplně minimalizovat následky. Jedná se o opravdu ojedinělý problém.

Během odstávky byla k dispozici naše telefonická podpora. Snažili jsme podávat aktuální informace. Vzhledem k zvýšenému počtu volajících v jeden moment je možné, že se nedalo na první pokus dovolat. Nasazeni byli opravdu všichni naši dostupní zaměstnanci, aby naši administrátoři mohli v té chvíli řešit nápravu situace.
O nastalé situaci jsme informovali online na www.stable.cz, našem facebooku a twitteru, kde jsme také reagovali na zaslané zprávy. Výpadkem byl bohužel postižen i náš interní ticket systém a tak nebylo možno v tu chvíli odpovídat na vaše e-maily. Vzhledem k tomu, že jsme nepřišli o žádná data, byly zprávy doručeny dodatečně a se zpožděním jsme na ně odpověděli. Omlouváme se tedy za případné prodlevy.

Velice nás mrzí, že k této situaci došlo a po důkladné analýze se budeme snažit přenastavit vnitřní procesy tak, abychom snížili riziko opakování incidentu a doby nápravy.

Děkujeme všem z vás, kteří chápali naši situaci a podporovali nás při řešení problému. Naším společným cílem bylo celou situaci co nejdříve napravit.

Za tým Stable.cz jednatelé a majitelé společnosti

Tadeáš Mengler
Tomáš Fiala

 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Prosinec 2018

7.1.2019
S novým měsícem přichází i další nové práce od našich grafiků. Za měsíc  prosinec jsme si pro Vás přichystali devět ukázek našich webů, které jsme realizovali. Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru, jsou k nahlédnutí zde.
 

HostingSolutions: Přidána podpora PHP řady 7.3 | HostingSolutions s.r.o.

2.1.2019
HostingSolutions s.r.o. - Přidána podpora skriptovacího jazyka PHP řady 7.3.
 

Web4ce: PF 2019

1.1.2019
Vážení zákazníci, rád bych Vám poděkoval za spolupráci v roce 2018. Zároveň bych rád popřál nejen do roku 2019, ale i do dalších let,  mnoho úspěchů. Michal Ceé    
 

Savana: Restart serveru Rack005Worker13

31.12.2018
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker13. Restart byl proveden dnes 31.12. v 14:10. Výpadek trval přibližně 10 minut . Za způsobené potíže se omlouváme.
 

Web4ce: Úprava cen CZ domény

30.12.2018
Vážení zákazníci, vzhledem k navýšení cen u centrálního registrtora CZ NIC pro CZ domény jsme byli nuceni tuto úpravu promítnout i do našich cen. Cena navyšujeme o minimální možnou výši, tj. 20 Kč. Děkujeme Vám za ...
 

Savana: Restart serveru Rack005Worker22

27.12.2018
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker22. Restart byl proveden dnes 27.12. v 12:15. Výpadek trval přibližně 15 minut . Za způsobené potíže se omlouváme
 

Savana: Restart serveru Rack005Worker10

27.12.2018
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker10. Restart byl proveden dnes 27.12. v 11:05. Výpadek trval přibližně 10 minut . Za způsobené potíže se omlouváme
 

Český hosting: PF 2019

21.12.2018
Vážení zákazníci, rádi bychom vám poděkovali, že jste i v roce 2018 využívali naše služby. Dlouholetým klientům děkujeme za důvěru a novým za správný výběr Českého hostingu s nejlepší zákaznickou podporou :) Přejeme vám krásné, ničím nerušené, Vánoce a do roku 2019 jenom samá úspěšná spojení nejen v digitálním světě.
 

HostingSolutions: PF 2019 | HostingSolutions s.r.o.

21.12.2018
HostingSolutions s.r.o. - Pour Féliciter 2019.
 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Listopad 2018

10.12.2018
Během listopadu jsme pro naše klienty připravili další hezké weby, tentokrát je zde osm ukázek. Grafický návrh je tvořen na základě objednávky služby "Vzhled stránek na míru". Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru jsou k nahlédnutí zde.
 

Stable.cz: Změna ceny domény .CZ od 17.12. 2018

5.12.2018

Vzhledem k tomu, že správce domény CZ.NIC zvyšuje cenu domény .cz o 20,- Kč bez DPH za rok, jsme nuceni zvýšit naši cenu i my.

Navýšení bude o shodnou částku, tedy o rovných 20,- Kč bez DPH za rok. Cena bude změněna 17.12. 2018 a to jak za registraci domény, tak za její prodloužení.


Do 17.12. 2018 si můžete prodloužit doménu až na 10 let a tím si zachovat současnou cenu domény i na další roky. Prodloužení domény až na 10 let můžete provést v administraci služeb na webadmin.stable.cz.

K doméně vám i nadále budeme zdarma poskytovat veškeré služby v podobně vedení DNS nebo jedné e-mailové schránky k doménám pouze zaparkovaným.

 

Stable.cz: Kustomizace Stable je tu aneb nové možnosti využití VPS

28.11.2018

Máte u nás VPS a jste partnerem naší služby? Máte u nás pouze VPS? Nebo u nás nemáte zatím žádnou službu a jen vás zajímá, jak si třeba vydělat na poskytování hostingu, o který se za Vás postaráme?

S kustomizací budete mít vše pod palcem a zakázky se jen pohrnou. O co jde, a jak můžete naší kustomizaci využít se dozvíte v článku níže

https://www.stable.cz/…/38-…/503-kustomizace-pro-vps-stable/

 

Stable.cz: Black Friday

22.11.2018

Zítra vás čekají BLACK FRIDAY slevy. 

Na rozdíl od ostatních ale naše slevy platí pouze 24 hodin. Nečekejte tedy Black Saturday ani Black Sunday a neprováhejte je. Čekají vás slevy na hosting, virtuální servery i SSL certifikáty. Pouze na nové objednávky.

 

Stable.cz: SPAM - odklonění zpráv do složky SPAM

21.11.2018

Zvýšil se počet zpráv označených jako SPAM (nevyžádaná pošta).

Tyto zprávy byly sice serverem jako SPAM označeny, ale zatím jsou ukládány do doručené pošty. Během zítřejšího dne (22. 11. 2018) bude na schránky, vedené na našem mail serveru, které v tuto chvíli nemají vytvořen žádný filtr na filtrování pošty, nastaven filtr právě na uložení zpráv označených jako SPAM do složky pro to určené - SPAM. V případě potřeby bude možné tento filtr vypnout.
Pokud se v souvislosti s nasazením filtru objeví nějaké komplikace na vašich e-mailových schránkách, neváhejte nás kontaktovat na info@stable.cz

 

Stable.cz: SPAM: Vas ucet byl napaden

19.11.2018

Vážení zákazníci,

během víkendu byl do některých e-mailových schránek vedených na našem serveru doručen e-mail s předmětem Vas ucet byl napaden.

Jedná o SPAM podobný rozesílaný v září ve velkém objemu, viz https://technet.idnes.cz/napadeni-ucet-kamera-vydirani-policie-d84-/sw_internet.aspx?c=A180924_111219_sw_internet_nyv
Ač to vypadá, že je zpráva zaslána z konkrétní schránky uživatele, jde o rozesílku přes zahraniční servery a e-maily. Administrátoři tyto zprávy v průběhu soboty podchytili a zamezili dalšímu doručování do schránek. Doporučujeme na tyto zprávy nereagovat.
Pokud máte nějaké obavy, změňte si heslo pro přístup do schránky. Nové heslo je pak potřeba nastavit na všech zařízeních, na kterých na schránku přistupujete. Návod najdete v naší nápovědě https://www.stable.cz/napoveda/domeny-a-hosting/8-administrace/388-emaily-sprava-a-vytvareni-schranek-administrace/.

 

Stable.cz: Představujeme výherce soutěže Nastartujte se 2018 od KB

16.11.2018

Jste na střední škole a potřebujete pomoci s výběrem vašeho budoucího zaměstnání? 

Pak je pro vás salmondo.cz jako dělané. Díky spolehlivosti výsledků a atraktivitě projektu obsadil v soutěži 3.místo a získal tak kredit na naše služby v hodnotě 5 000 Kč. Upřímně gratulujeme.

 

Stable.cz: Upozornění

12.11.2018

V úterý 13. 11. 2018 ve 12:00 definitivně vypneme starý SMTP server pro odesílání e-mailových zpráv.

Tento server byl využíván jen některými zákazníky, kteří měli ve svých poštovních klientech a aplikacích nastaven nesprávný server pro odchozí poštu. Všechny zákazníky, kterých se to týká, jsme dopředu informovali a doporučili opravu nastavení.

 

Stable.cz: Nové API funkce pro Stable

7.11.2018

Pro uživatele jsme si připravili nové funkce, které mohou zjednodušit administraci jejich hostingů.

Na službě Stable.cz jsou v provozu nové API funkce, které jsme pro vás sepsali v naší nápovědě. Je zde také návod k jejich použití a příklad toho, jak naše API využít. Věříme, že vám tímto nabídneme novou možnost jak si zjednodušit správu služeb pro svůj hosting u Stable.cz.

https://www.stable.cz/napoveda/domeny-a-hosting/16-api/501-api-funkce-pro-stable/

 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Říjen 2018

6.11.2018
S novým měsícem přichází i další nové práce od našich grafiků. Za měsíc  říjen jsme si pro Vás přichystali osm ukázek našich webů, které jsme realizovali. Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru, jsou k nahlédnutí zde.
 

<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  > >>

 

Počty programů

Webhosting:236
VPS:85
Dedikovaný server:70
Managed server:42
Serverhousing:45

Top10 počtu domén

Poskytovatel Počet domén
WEDOS 225147
Forpsi 141379
Active24 106978
CZECHIA 48236
Český hosting 38425
Web4U 34743
IGNUM 31430
Savana 28558
G-hosting.cz 24228
ONEbit.cz 23270
reklama Vyzkoušejte si ONEbit hosting na 60 dnů ZDARMA

Přihlášení

 
 
Webhosting Hosting90Webhosting Hosting51Webhosting Český hostingWebhosting Web4UWebhosting IGNUM

© HostingWorld.cz 2011 | Provozuje Ing. Michal Kumžák | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

Doporučujeme: svět-krásy.cz, svět-betonu.cz, billboardy.net, starshop, Hezké obrazy