RSS poskytovatelů - HostingWorld.cz

 

RSS poskytovatelů

Stable.cz: Navýšení parametrů u hostingů

9.4.2019

U hostingových služeb se upravily parametry pro PHP memory_limit. Pro všechny naše hostingové balíčky jsme hodnotu tohoto parametru navýšili. Aktuální velikosti hostingů jsou: program mini - 128MB, standard -192MB a profi - 256MB.

 

Stable.cz: Obsah e-mailu v Klerku s využitím proměnné

8.4.2019

Řada zákazníků měla požadavek na možnost přidávání proměnných parametrů do svých e-mailů. Jedná se například o možnost použití oslovení - ale i jiné parametry. Zákazníkům vycházíme vstříc a tak jsme pro vás přidali do služby Klerk možnost využít v obsahu e-mailů proměnné. Věříme že touto novou funkcí potěšíme řadu zákazníků, kteří si jí žádali. Jak se s proměnnými pracuje vám ukážeme v článku z naší nápovědy.

https://www.stable.cz/napoveda/e-mailing/41-webove-rozhrani/527-osloveni-a-jine-promenne-v-e-mailu/

 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Březen 2019

1.4.2019
Během března jsme pro naše klienty připravili další hezké weby, tentokrát je zde osm ukázek. Grafický návrh je tvořen na základě objednávky služby "Vzhled stránek na míru". Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru jsou k nahlédnutí zde.
 

Stable.cz: Czech On-line Expo

15.3.2019

Vážení zákazníci, 29.-30. března 2019 se v Praze na výstavišti v Holešovicích koná akce Czech On-line Expo a my na ní nebudeme chybět. Chcete tuto akci navštívit také? V rámci Czech On-line Expo jsme si pro vás připravili akci: pro 20 nejrychlejších z vás máme po dvou vstupenkách. Tato akce bude spuštěna novým příspěvkem na facebooku v pondělí 18. 3. 2019.

https://www.czechonlineexpo.cz/

 

Stable.cz: Nový vzhled administrace

14.3.2019

Vážení zákazníci, včera 13. 3.2019 jsme pro vás spustili novou podobu vzhledu administrace. Věříme, že pro vás bude přehlednější a lépe se vám v ní bude pracovat.

 

HostingSolutions: Zabbix monitoring pro Vaše servery | HostingSolutions s.r.o.

8.3.2019
HostingSolutions s.r.o. - Komplexní monitorovací nástroj pro Vaše servery.
 

Stable.cz: Naše služba SMTP Klerk

8.3.2019

Trápíte se tím, že musíte odesílat e-maily v určitý den a čas? Víte, že přesně toto umí naše služba SMTP Klerk?

https://www.stable.cz/e-mailing/

 

Stable.cz: Správný e-mailing = správná databáze kontaktů

4.3.2019

Při rozesílce hromadné pošty je důležité dbát na aktuálnost kontaktů, kterým takovou poštu adresujete. Náš systém Klerk Vám se správnou údržbou e-mailových kontaktů může pomoci. Jak? Více se můžete dočíst v naší nápovědě.

https://www.stable.cz/napoveda/e-mailing/39-sprava-kontaktu/487-chybove-kontakty-a-prace-s-nimi/

 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Únor 2019

4.3.2019
S novým měsícem přichází i další nové práce od našich grafiků. Za měsíc  únor jsme si pro Vás přichystali devět ukázek našich webů, které jsme realizovali. Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru, jsou k nahlédnutí zde.
 

Savana: Restart serveru Rack005Worker11

1.3.2019
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker11. Restart byl proveden dnes 1.3. v 10:10. Výpadek trval přibližně 10 minut. Za způsobené potíže se omlouváme.
 

Stable.cz: Správný e-mailing - odesílatel

26.2.2019

Odesílatel hromadné pošty je důležitou součástí pro úspěšnou e-mailovou kampaň. Rozesílat newslettery ze schránky na vlastní doméně je samozřejmost. Proč je rozesílka z freemailu špatná a jaké může mít negativní následky? O tom se dočtete v našem článku 

https://www.stable.cz/napoveda/e-mailing/7-casto-kladene-dotazy/489-proc-nelze-rozesilat-hromadnou-postu-z-freemailu/

 

Savana: Restart serveru Rack005Worker13

25.2.2019
Z technických důvodů bylo nutné provést restart serveru Rack005Worker13. Restart byl proveden dnes 25.2. v 08:35. Výpadek trval přibližně 10 minut . Za způsobené potíže se omlouváme.
 

Stable.cz: Zlepšení e-mailových služeb - automatické DKIM

22.2.2019

Klademe si za cíl zlepšování námi poskytovaných e-mailových služeb. Poštovní služba Gmail (poskytovatel Google) v posledních dnech zpřísnila nároky na validaci e-mailové komunikace zaslané do schránek svých uživatelů.

Aktuálně poštovní servery Gmailu odmítají zprávy odeslané z domén, které nesplňují základní bezpečnostní prvky pro e-mailovou komunikaci - nemají nastavené záznamy SPF a DKIM. Proto jsme přidali k doménám našich uživatelů validní DKIM záznam do DNS. Servery tak aktuálně podepisují pomocí DKIM jejich e-maily odeslané z našich poštovních serverů a s doručitelností by tedy již neměly být problémy. Pokud naši zákazníci využívají naše poštovní servery, ale mají DNS vedené u jiného poskytovatele, musí si DKIM přidat do DNS ručně. S tím jim ráda pomůže naše zákaznická podpora dostupná na info@stable.cz.

 

Stable.cz: První kroky pro správný e-mailing - Klerk

20.2.2019

Mezi naše služby pro vás patří i hromadná rozesílka Klerk. Klerk je vhodný pro všechny, kteří rozesílají větší množství e-mailů. 

Pokud se rozhodnete používat náš systém pro hromadnou rozesílku pošty Klerk, pak je dobré si hned na začátku ujasnit, jaké věci jsou důležité nastavit a na které nezapomenout. S tím vám může pomoci náš návod.

 https://www.stable.cz/napoveda/e-mailing/41-webove-rozhrani/478-jsem-zde-poprve-prace-s-klerkem/

 

Web4ce: Neplánovaný výpadek služeb storage CLOUD

18.2.2019
Vážení zákazníci, 17:30 Omlouváme se za neplánovaný výpadek sklužeb Storage CLOUD. Na obnovení provozu se aktivně pracuje. Michal Ceé, Helpdesk  
 

Stable.cz: Přeposílání e-mailů na Kvapem.cz s technologií SRS

15.2.2019

Kvapem.cz podporuje technologii SRS, která zvyšuje spolehlivost přeposílaných e-mailů.

Díky SRS je umožněno přeposílání emailů i z domén chráněných SPF, proto dostanete vždy 100% emailů, které Vám byly zaslány a necháváte si je u kvapem přeposílat.

 https://kvapem.cz/

 

Savana: Nedostupnost poštovního klienta Roundcube 14. 2. 2019

12.2.2019
Ve čtvrtek 14.2. bude proveden upgrade poštovního klienta Roundcube na adrese https://roundcube.savana.cz/. S tím souvisí výpadek služby. K upgrade dojde kolem 12:00 a výpadek by neměl přesáhnout 60 minut. Pro přístup k vaší poště bude v době výpadku možné použít přímo webového klienta icewarp na adrese https://icewarp.savana.cz Za případné problémy se omlouváme.
 

Stable.cz: Informace o odstávce

11.2.2019

Vážení zákazníci,

ve středu 13.2.2019 od 0:00 do 2:00 proběhnou servisní práce na infrastruktuře registru.
V uvedené době mohou být v intranetu krátkodobě nedostupné informace související s registrem - stav kreditu, přehled faktur a expirovaných domén registrátora.

Dále může dojít ke krátkodobým výpadkům:

  • některých webových prezentací;
  • EPP, webového / unixového WHOIS a RDAP;
  • zobrazování seznamu registrátorů;
  • zakládání žádostí o authinfo, blokace, odblokace;
  • editoru profilu mojeID, rozhraní pro zakládání mojeID a přihlášení do doménového prohlížeče.
 

Stable.cz: E-mailový rozesílač Klerk - Změny pro zvýšení doručitelnosti

8.2.2019

Vážení zákazníci, pro zvýšení doručitelnosti a důveryhodnosti e-mailů rozeslaných naší službou jsme nuceni upravit nastavení naší služby. Od 15.2.2019 tak bude mnohem komplikovanější rozesílat e-maily bez platného DKIM podpisu, případně z domény bez SPF záznamu. Prosíme vás tedy o kontrolu nastavení vaší domény u naší služby a případně nastavení DNS záznamů. Můžete samozřejmě kontaktovat naši podporu s žádostí o radu.

V prvním fázi se bude jednat pouze o službu webového rozesílače, tedy nikoli SMTP služby. U SMTP služby bude tato úprava následovat a opět ji předem oznámíme.

Důležitým motivem k tomuto kroku je velké zpřísnění pravidel u freemailových služeb jako seznam.cz, gmail.com apod. E-maily rozesílané vámi z těchto domén nelze opatřit DKIM a SPF záznamem. Proto je nevhodné z nich rozesílat jakékoli hromadné e-maily. Správnou cestou je tedy zakoupit vlastní doménu a rozesílat hromadné e-maily z ní. Pokud zvolíte registraci u Stable.cz, můžete využít poloautomatické nastavení DKIM záznamu. To umožňuje naše webová administrace.

Věříme, že toto opatření napomůže vám všem ke zlepšení doručitelnosti a minimalizaci rizika označení e-mailů jako spam.

 

Banan.cz: Weby od našich grafiků - Leden 2019

4.2.2019
Během ledna jsme pro naše klienty připravili další hezké weby, tentokrát je zde dvanáct ukázek. Grafický návrh je tvořen na základě objednávky služby "Vzhled stránek na míru". Všechny grafické návrhy, které byly klientům dělány na míru jsou k nahlédnutí zde.
 

<<  <  1  2  3  4  5  6  7  > >>

 

Počty programů

Webhosting:236
VPS:85
Dedikovaný server:70
Managed server:42
Serverhousing:45

Top10 počtu domén

Poskytovatel Počet domén
WEDOS 225147
Forpsi 141379
Active24 106978
CZECHIA 48236
Český hosting 38425
Web4U 34743
IGNUM 31430
Savana 28558
G-hosting.cz 24228
ONEbit.cz 23270
reklama Vyzkoušejte si ONEbit hosting na 60 dnů ZDARMA

Přihlášení

 
 
Webhosting Hosting90Webhosting Hosting51Webhosting Český hostingWebhosting Web4UWebhosting IGNUM

© HostingWorld.cz 2011 | Provozuje Ing. Michal Kumžák | Provozováno na CMS E4E | Mapa webu

Doporučujeme: svět-krásy.cz, svět-betonu.cz, billboardy.net, starshop, Hezké obrazy